День Тетяни 2018: що не можна робити в свято

День Тетяни 2018: що не можна робити в свято

Щорічно 25 січня у церкві відзначають дуже важливе свято – Тетянин день. Але так само, ця дата дуже цікава для молодих людей, адже у них це День студента. Але ми б хотіли розповісти вам саме про релігійні традиції, щоб ви знали, що не можна робити в Тетянин день, адже заборон на свято чимало, пише портал «Знай.uа»
Iсторія свята


Звичайно, щоб розуміти, які заборони є у День Тетяни, потрібно спочатку дізнатися, яка історія свята.

Тетяна народилася приблизно в 200 році в Римі. Тоді в місті майже не було християн, адже основною вірою було язичництво. А головною традиціэю на будь-їхнє свято було жертвоприношення. Звичайно, християни не брали участь у подібному.
Через деякий час, почалися жорстокі гоніння на християн. Тетяну хотіли змусити принести жертву Аполлону, але вона помолилася Ісусу і статуя впала і розбилася. Після цього її почали катувати, щоб вона зреклася християнства, але нічого не вийшло. У звичайно підсумку її просто стратили.

І день її смерті пізніше почали відзначати, як День Тетяни.

День Тетяни 2018: що не можна робити в свято

В першу чергу всі заборони в День Тетяни пов’язані з язичницькими повір’ями. Наприклад, 25 січня категорично не можна гадати. Адже це язичницька традиція.

Але ось сварки на Тетянин день категорично заборонені, особливо, якщо вони відбуваються в сімейному колі. Так що, згідно з традиціями наших предків, на Тетянин день 2017 ми повинні бути миролюбні і доброзичливі.

Так, вважається, що в День Тетяни не можна перебувати в брудній хаті. Тому до свята всі намагалися навести порядок у житлі. Так само, в свято не можна було відмовляти в допомозі тим, хто цього потребує. Інакше людина, яка проігнорувала іншого, сама потрапить у біду – так кажуть наші бабусі та прабабусі на свято Тетянин день.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий