«Динамо» вирвало перемогу над «Бенфікою» в Юнацькій лізі УЄФА

«Динамо» (U-19) в рамках 4-го туру Юнацької ліги УЄФА перемогло однолітків з «Бенфіки» – 2:1.

Підопічні Юрія Мороза пропустили вже на 18-й хвилині гри. Арбітр вгледів порушення правил у штрафному майданчику киян з боку Калюжного на Мангаші, а Жоао Фелікс впевнено реалізував пенальті.

Однак, юні «динамвці» не опустили руки та зуміли здійснити камбек у другому таймі. На 47-й хвилині після подачі з кутового м’яч відскочив до Лєднєва і той з лінії штрафного майданчика потужного пробив по центру воріт, а голкіпер «Бенфіку» не виручив.

А на 85-й хвилині Лєднєв увірвався в карну зону португальців та був збитий Банжакі. Арбітр без вагань показав на «точку», а вирішальний удар без зайвих нервів реалізував Алібеков.

У підсумку «Динамо» здобуває заслужену перемогу та, набравши 10 очок, лідирує у групі B. Вийти у плей-фф киянам може завадити хіба-що диво. У «Бенфіки» та «Наполі» – по 4 пункти.