Дитина всю ніч кричала від болю: недбалість лікарів приголомшила мережу

Дитина всю ніч кричала від болю: недбалість лікарів приголомшила мережу

Кричущий випадок у Хмельницькій міській дитячій лікарні обурив українців


Там хлопчик у палаті лікарні отримав опіки очей від дії кварцової лампи і кричав від болю всю ніч, але лікар прийшла тільки о 10-й годині ранку.Як свідчать ексклюзивні коментарі Politeka, ситуація приголомшила українців.

«Там мама ще терпелива… я би сама кричала на всю лікарню і обдзвонила би всі гарячі лінії і інтернет на ноги поставила за таку пасивність. А ті лікарі сором вам.. слів тяжко до вас підібрати… де ж вас стільки баранів береться? Нехай хлопчик одужує якомога скоріше, а вам лікарі потрібно пройти нові курси по совісті, як це бути людьми нормальними, і чому я повинен рятувати людське життя будь де і будь коли”», «Це людська байдужіть…як би ті лікарі були людьми нормальними, то ніяка реформа не завадила їм допомогти дитині…просто тепер ці сволочі відчули безнаказанність і показують своє істинне лице!!! «З палати виганяють людей під час кварцування. Як дитя з мамою там могли бути???», «Не дай Бог ніяким батькам зіштовхнутись з таким», «Всі забули про клятву Гіпократа. Це все перетворилося на формальність», – йдеться в коментарях.
При цьому хтось навіть вважає, що в такій ситуації недогледіла мати хлопчика, яка була з ним у палаті: «А мама не бачила що кварцова лампа включена????», «Винна мама це факт», «Лампа кварцує дитині очі годину, а мама дивиться на це!».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий