Дочки Порошенка відгуляли випускний в розкішному британському коледжі: вражаючі кадри

Дочки Порошенка відгуляли випускний в розкішному британському коледжі: вражаючі кадри

Стало відомо про те, як пройшов розкішний випускний дочок президента України Петра Порошенка


Не дивлячись на те, що в британському “Конкорд коледжі” (Concord College) останній іспит буде 30 червня, випускний тут вже відгуляли. Цього року навчальний заклад закінчили дочки-двійнята президента Петра Порошенка, яким нещодавно виповнилося по 18 років.Традиційно тут, в коледжі, проходить Photo Day – заключна фотосесія для всіх учнів, а 12 травня вже відбувся випускний бал.

Фотографували студентів “Конкорд коллежда”, де навчаються діти з різних країн, на задньому дворі навчального закладу і неподалік старовинного замку XIII століття – Актон-Барнел.
Примітно, що дочки-двійнята президента вчилися відразу в двох країнах. Олександра і Євгенія були ученицями столичного Кловського ліцею іноземних мов №77, а одночасно вони були і студентками коледжу “Конкорд” (Concord College), що в Великобританії.
Вручення дипломів і вечірка проходили в прикрашеній залі. Випускники традиційно в вечірніх сукнях і костюмах. Євгенія, одна з дочок-двійнят Порошенко на випускному вечорі продемонструвала прекрасну фігуру і одягла стрічку “Випускник”.

Як повідомляється, дочки президента будуть надходити в один з вузів Великобританії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий