Дружина Усика – мешканцям Криму: таких сцикунів у світі немає, як ви

Дружина Усика – мешканцям Криму: таких сцикунів у світі немає, як ви

Дружина чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBO та IBO Олександра Усика не змогла стримати висловлювань, звертаючись до своїх земляків. Катерина Хмелевська народилася у Сімферополі, але після окупації у 2014 році переїхала разом із чоловіком та дітьми до Києва.


Напад РФ на Україну застав її та сім’ю у Ворзелі (Київська область), де Усики збудували затишний будинок із терасою та балконом.На відео заплакана Катерина називає кримчан боягузами, бо ті страхаються публічно виступити проти агресії Путіна.

Будинок Усиків у Ворзелі

«Доброї ночі. Ми не спимо вже тиждень. Пильнуємо наш будинок, щоб його не знесли до бicа російські наші «брати», які дуже сильно про нас «дбають» і нам «допомагають». Ще раз хочу «подякувати» Криму, за те що ви нас нiх*ра не підтримуєте… Я дуже сподіваюся, що нас до завтра не знесуть і наша українська кров не буде на ваших, бл*дь, руках.
Я не знаю, таких сцикунів у світі немає, як ви. Ви всі пишете в мій телефон, у сторіз, який прихований, прохаєте, щоб я не виставляла, як ви за нас переживаєте. Але ви ніх*я не хвилюєтеся. Просто нiх*ра не переживете», – обурилася Хмелевська.

Жінка додала, що вона не любить матюкатися і знає, що це гріх.

«Якщо ми залишимося живі, дай Бог, і посповідаюсь, а от вам уже не відмитися ніколи в житті. НІ-КО-ЛИ! Тож спокійної вам ночі. Я не знаю, коли у нас буде спокійна ніч, якщо ви не зупините це або хоча б не допоможете», – підсумувала вона.

Також Катя розмістила фотографію наслідків обстрілу їхнього житла.

Наслідки обстрілу у Ворзелі
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий