Дуже страшно: соцмережі захоплюють нові групи смерті

Дуже страшно: соцмережі захоплюють нові групи смерті

Для українських дітей придумали чергову смертельно небезпечну гру
Як стало відомо, не встигло суспільство відійти гри в “Синього кита”, як недавно з’явилися розмови про “Червону сові”. Через короткий час з’явилася ще одна небезпечна гра – “Зелений кіт”.


Як з’ясувалося, спочатку ці ігри для підлітків з’явилися в Росії, а потім перебралися в Україну.

Так, в групі з такою назвою, гасло якої “Сумні люди стрибають в сумні вікна”, вже кілька сотень підписників, які обмінюються суїцидальними афоризмами і фото.Там так само дітям дають завдання, які можуть привести до смерті.

Судячи за профілями, в “смертельні ігри” грає багато українців. Зміст постів, в тому числі і ілюстрацій, які публікують учасники – більш ніж депресивний.

Одна з українок Ксенія, наприклад, написала вірш “лети, малюк, в світ, в якому краще”. Інші школярі публікують картинки з кривавими сюжетами.

Психологи рекомендують уважно стежити за поведінкою дитини, її діяльністю в соцмережах, намагатися говорити з нею і ні в якому разі не кричати.

Що стосується “Червоної сови”, то в соціальній мережі Instagram легко знайти дітей, які залучені до дійства. Вони ставлять хештеги “краснаясова” і “совинеспят”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий