Двадцятирічні позаздрять: зовнішність 58-річної українки підкорила весь світ (фото)

Двадцятирічні позаздрять: зовнішність 58-річної українки підкорила весь світ (фото)

У свої 58 з половиною років одеситка Світлана Гас є прикладом для наслідування сотням людей по всьому світу
Ще на початку цього року вона навіть не підозрювала про те, що стала учасницею всесвітнього конкурсу краси Ms Transcontinental Classic.


Заявку за Світлану подала її дочка Меггі Гас, яка абсолютно випадково побачила оголошення в соціальній мережі і вирішила випробувати удачу. Вона заповнила заявку, відправила фото і почала чекати.Через 7 місяців на пошту прийшов лист. Меггі не могла повірити своїм очам. Вона відразу ж подзвонила мамі і повідомила радісну звістку – вона їде на конкурс краси в США!

“Який конкурс, про що ти? Я нікуди не поїду. Я вже дуже стара для усієї цієї дурощі. Я – пристойна доросла жінка, нікуди я не поїду. Не мороч мені голову”, – відповіла Світлана і кинула трубку.

Відступати вже було не можна. Подальшим кроком участі в конкурсі стало розміщення професійних модельних фото, яких у Світлани не було. Завдання полягало тепер в тому, щоб не тільки умовити її, а й зібрати портфоліо, а вже потім вибирати наряд і їхати представляти Україну на Ms Transcontinental Classic.

Доньці вдалося зробити все задумане. Важливим є те, що українка вперше була допущена до конкурсу такого рівня.

Після перемоги в конкурсі життя 58-річної одеситки кардинально змінилася. Тепер дама з’являється на обкладинках глянцевих видань і є бажаним гостем у ЗМІ. Пройдений нею шлях є прикладом і показником для багатьох жінок

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий