Главная / Новости / Политика / Джонсон, Туск і Трюдо потужно підтримали Зеленського: Росії немає місця у G8

Джонсон, Туск і Трюдо потужно підтримали Зеленського: Росії немає місця у G8

Президент України Володимир Зеленський провів переговорити телефоном зі світовими політиками, зокрема, Борисом Джонсоном, Джастіном Трюдо та Дональдом Туском. Під час розмови обговорювали можливість повернення Росії у Велику сімку.Про це повідомляє прес-служба глави держави.Усі політики погодилися, що повернення Росії до G8 неможливе через агресію на Донбасі.

«Агресія на Донбасі, окупація Криму та невиконання Мінських домовленостей є головними причинами, без усунення яких РФ на міжнародний майданчик не повернеться. Кожен співрозмовник запевнив Володимира у незмінності та твердості позиції щодо РФ та солідарності з Україною», — йдеться у повідомленні.Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Така категорична позиція буде оголошена на саміті Великої Сімки, який відбудеться вже 24-26 серпня у Франції.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Зазначимо, що РФ виключили зі старого формату «Групи восьми» після того, як вона анексувала український Крим у 2014 році, а всі інші країни-члени групи – Велика Британія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія і США – запровадили санкції проти Москви. Водночас президент США Дональд Трамп заявив 20 серпня, що пропонував би дозволити Росії повернутися до формату G8, коли наступного року США головуватимуть у групі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий