Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Експерт розповів коли і як Росія спробує «легально» вторгнутися на Донбас

Експерт розповів коли і як Росія спробує «легально» вторгнутися на ДонбасРосія може спровокувати масову загибель цивільних на Донбасі, щоб ввести на окуповану територію «миротворців».

Таку думку висловив президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар, повідомляє «Укрінформ«.

За словами експерта, це може трапитися після перевиборів Володимира Путіна та проведення ЧС з футболу. Це не означає, що вони будуть намагатися знову збити якийсь пасажирський літак. Ні, це вже не пройде. Однак якийсь варіант вони віднайдуть для свого сценарію – мовляв, Росії нічого іншого не залишалося, як увести своїх «миротворців»,

– пояснив експерт.

Він зазначив, що російська пропаганда вже неодноразово акцентувала увагу на тому, що «народу Донбасу» загрожує «геноцид» в разі, якщо «київська хунта» відновить свою владу по всій територію Донбасу.

Читайте также на NewNews:   Чергова зрада народу? Українська влада просто віддасть море росіянам – Кіборг

На його думку, також свідчить на користь обрання Росією саме «сценарію псевдомиротворчості» свідчить вихід росіян зі Спільного центру з контролю та координації.

Гончар додав, що гібридна агресія РФ на Донбасі з самого початку йшла за сценарієм, який передбачав провокування інциденту, який був би використаний як привід для повномасштабного «легального» вторгнення російських військ для покарання «кровожерливої хунти».

 

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram