Ердоган скасував пресконференцію з Путіним і не залишився на вечерю після зустрічі – ЗМІ

Ердоган скасував пресконференцію з Путіним і не залишився на вечерю після зустрічі – ЗМІ

Після зустрічі в Сочі президенти Росії і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Таїп Ердоган мали дати велику пресконференцію для журналістів, однак її не відбулося. Захід скасували на вимогу турецького президента, який одразу ж сів у літак і полетів додому.
Про це пише російська газета «Коммерсантъ«. Видання стверджує, що Ердоган скоротив фотосесію з Путіним до мінімуму і не залишився на спеціально приготовану вечерю.


«Володимир Путін і Реджеп Таїп Ердоган після завершення зустрічі мали намір дати пресконференцію для великої кількості журналістів. Але остаточний формат виглядав інакше: пресконференції взагалі ніякої, фотографів теж не потрібно, крім одного, який впорається за всіх. Пресконференцію скасували з ініціативи турецького президента», – пише росЗМІ.

Видання наголошує, що як тільки переговори закінчилися, Реджеп Таїп Ердоган та члени його делегації відразу ж відлетіли додому.«Турецький президент не залишився навіть на приготовану вечерю, а під час чотиригодинних переговорів обходився чаєм і кавою», – пише «Коммерсантъ».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий