Ердоган запропонував Путіну провести зустріч із Зеленським у Туреччині та заявив, що у війні не буде переможця

Ердоган запропонував Путіну провести зустріч із Зеленським у Туреччині та заявив, що у війні не буде переможця

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запропонував кремлівському диктатору Володимиру Путіну провести зустріч із президентом України Володимиром Зеленським у Туреччині. Про це йшлося на зустрічі лідерів РФ та Туреччини у Сочі 5 серпня.
Про це Ердоган заявив турецьким ЗМІ після повернення з Росії. Турецький лідер також наголосив, що у війні не буде переможця.


За словами Ердогана, його попередні контакти з президентом держави-агресора Росії мали позитивний вплив на Кавказі, в Сирії та Україні.

«Ініціатива щодо експорту українського зерна через Чорне море є останнім глобальним прикладом цього. Наразі важливо реалізувати план у здоровий спосіб і трансформувати позитивну атмосферу в конкретні кроки до повернення до переговорів у Стамбулі», – заявив турецький президент.Він вважає, що Україна має сідати за стіл переговорів з агресором, тому що переможця у розв’язаній Росією агресивній війні, на його думку, не буде. Також Ердоган укотре запропонував Путіну особисто зустрітися із Зеленським – на території Туреччини.

«Я із самого початку наголошував, що у війні в Україні не буде переможця. Попри труднощі, я також зберігаю свою тверду віру в те, що криза буде вирішена за столом переговорів. Я ще раз нагадав пану Путіну, що ми можемо організувати в себе його зустріч із паном Зеленським. Ми продовжимо. Я благаю бога, щоб наші зустрічі в Сочі були корисними для нашого регіону, особливо для Туреччини та Росії», – заявив Ердоган турецьким журналістам.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий