Фаріон про Магучіх: «я б повернула нагороду цього біосміття назад»

Фаріон про Магучіх: «я б повернула нагороду цього біосміття назад»

Ірина Фаріон розкритикувала олімпійську чемпіонку Ярославу Магучіх за те, що вона сфотографувалася з росіянкою Марією Ласіцкене. Більш того колишній нардеп назвала українську спортсменку «біосміттям».
Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів.


Фаріон зазначила, що спорт, також само, як і релігія, є політичною категорією. І своїм вчинком Ярослава Магучіх на весь світ заявила, що ми з росіянами один народ. За її словами, спортсменка підтвердила тезу Путіна.

«Якби я керувала Олімпійським комітетом, або як це у нас називається в країні, я б повернула нагороду цього біологічного сміття назад», — заявила Фаріон.
Вона також публічно звернулася до української спортсменки.

«Якби у тебе була дитина і її вбили, ти б обіймалася з вбивцею?», — запитала колишній нардеп.

Ірина Фаріон назвала Ярославу Магучіх «біосміттям» (відео: YouTube)

З чого почався скандал

На Олімпійських іграх 2020 в Токіо Ярослава Магучіх завоювала бронзову медаль у стрибках у висоту. Після цього вона підійшла до росіянки Марії Ласіцкене і привітала її з «золотом». Дівчата також зробили спільне фото.

Фаріон про Магучіх: "я б повернула нагороду цього біосміття назад"Фаріон про Магучіх: "я б повернула нагороду цього біосміття назад"

Ярослава Магучіх і Марія Ласіцкене (фото: instagram.com/vpshmagazine)

Це викликало хвилю обурення. Українку також розкритикували за це, оскільки вона є молодшим лейтенантом ЗСУ. У Міноборони попросили припинити цькування 19-річної спортсменки і дочекатися її коментаря.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий