Фото дівчат, які намагалися поліпшити зовнішність, але спотворили себе

Фото дівчат, які намагалися поліпшити зовнішність, але спотворили себе

Серед сучасних стандартів краси – пишні губи, маленький ніс, довгі вії і виразні вилиці. У гонитві за досконалістю жінки іноді перетворюють свою натуральну зовнішність на кошмар.
Деякі з них упевнені, що без пластики неможливо обійтися. OBOZREVATEL зібрав фотографії жертв косметологів, які знівечили свою зовнішність.


Блондинка Андреа Іванова з Болгарії прагне стати володаркою найбільших губ у світі. 23-річна дівчина регулярно робить уколи краси.

Молоді красуні перевтілилися за допомогою ін'єкцій краси

Христина Рей набила багато екстравагантних татуювань, але головна особливість її образу – величезні губи, на збільшення яких дівчина витратила дуже багато грошей.Дівчата стають жертвами пластики.

Завдяки своїй неординарній зовнішності дівчата стають популярними в соцмережах. Блогерка Анастасія Покрищук сама вводить уколи ботоксу у вилиці і губи.

Блогерки колять ін'єкції краси.

До того ж багато зірок стали жертвами пластичної хірургії. Вони були впевнені, що їхні обличчя не дуже яскраво виглядають у кадрі, тому вирішили перевтілитися за допомогою ін’єкцій краси.

Зірки також хочуть виглядати красивішими.

Жінки стають залежними від ін’єкцій і щомісяця відвідують косметологів, щоб отримати чергову дозу ботоксу. Штучні обличчя дівчат, які зловживають пластикою, виглядають однаково погано.

Дівчата стають залежними від ін'єкцій краси

Природні розміри губ можна повернути тільки за допомогою операції або повторних уколів, що розчиняють гіалуронову кислоту. Лікарі не гарантують, що вдасться уникнути асиметрії обличчя або інших побічних ефектів.

Дівчата зловживають ін'єкціями краси

Блогерки неодноразово ділилися, що через величезні губ їм важко їсти, іноді відчувається дискомфорт і біль. Однак дівчата не зупиняються на «досягнутому».

Дівчата переборщили з ін'єкціями краси

Вони хочуть збільшити губи, аби здаватися більш сексуальними і привабливими. Однак більшість чоловіків стверджує, що їм подобається природна краса.

Губи дівчат порівнюють з качиними
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий