Главная / Новости / Общество / Ганебна заява Бірюкова про українців спровокувала справжній бунт у соцмережах

Ганебна заява Бірюкова про українців спровокувала справжній бунт у соцмережах


Радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков назвав українців, які критикують владу, «натовпом ідіотів» та «ворогами» держави.

Таку свою заяву Бірюков висловив у Facebook.«Ми називаємо цих людей зрадофілами. Але чи не пора вже сказати очевидне? Вони – вороги», — йдеться в повідомленні.

За словами радника Порошенка, насправді в усіх бідах України винна Росія, а ніяк не чинна влада.

«У нашій країні залишається гігантський натовп ідіотів, які щиро кричать про зраду і звинувачують у всіх проблемах керівництво України, скромно обходячи увагою країну-сусідку», — обурюється радник.

Президент, за словами Бірюкова, робить все, щоб українцям жилося легше, та назвав «досягнення» влади:

«За ці 4 роки, у воюючій країні: стабілізувалася і почала зростати економіка, проводяться структурні реформи, відновлюється армія, ремонтуються дороги, будуються школи та дитячі садочки, сформована міжнародна коаліція союзників», — пише він.

Читайте также   В селе под Черниговом местный житель соврал полиции, что зарезал отчима, чтобы почистили снег возле дома

Слова радника президента про «ворогів» та «ідіотів» дуже обурили українців і вони висловлюють своє ставлення до цього в соцмережах.

У своїх коментарях українці вказують, що всі ці «досягнення», які перерахував Бірюков, є нічим іншим, як «обов’язковим належним виконанням владою своїх обов’язків і аж ніяк не є її «досягненням». І жодне досягнення влади не є її індульгенцією за помилки, саботаж чи зраду.

Критикувати владу, нагадувати їй про невиконання та саботаж обов’язків , «періодично давати їй чарівний «піддупник» — це патріотичний  обов’язок кожного громадянина, вважають українці.

А вороги України, власне і намагаються «замести сміття під ліжко», замовчувати  неробство та саботаж влади.

Українці навіть вивели формулу для «вираховування» справжніх ворогів влади»
» Якщо більшість українців — вороги влади, то виходить що Україна — ворог влади, а хто воює з Україною напевно друг влади…»

А також запропонували «найкращий вихід» для влади, для якої власний народ – вороги:

Читайте также   В Украине снова введут адаптивный карантин: нардеп назвал дату

«Якщо для чинної влади власний народ вороги, адже більшість українців не підтримують ні діючого президента, ні коаліції, ні уряду, то може цій владі краще піти та залишити народ у спокої?», — задають резонне запитання українці.

При цьому Бірюкова українці назвали пристосуванцем, порохоботом, негідником та, власне, зрадником:

«З такими друзями, як цей клоун, Порошенкові ворогів не треба», — вважають українці.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...