Гіркін несподівано дав «підказку» ЗСУ, по яких цілях можна завдати удару

Гіркін несподівано дав «підказку» ЗСУ, по яких цілях можна завдати удару

Колишній ватажок бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) розкритикував окупантів за те, що ті не дотримуються правил маскування. Він припустив, що Збройні сили України легко можуть вдарити по ракетних комплексах РФ.
Терорист, який неодноразово пророкував Росії поразку у війні, підтвердив у соцмережах знищення українськими захисниками бази ППО РФ біля Луганська. Він також висловився про некомпетентність вояків путінської армії.


«У мережі унікальні кадри того, як серед білого дня, без найменшого маскування, Тульською областю в південному напрямку рухається ешелон з технікою РК «Точка-У». Я розумію, що маскувати танки і БМП – якщо вже в розпорядженні МО РФ зовсім немає чохлів і навіть маскувальних сіток – зрештою не так вже й обов’язково. Але ракетні комплекси (навіть застарілі, але боєздатні) – першочергова ціль для противника», – написав він.

За словами Гіркіна, союзники України можуть легко взяти їх «на контроль» засобами космічної розвідки.«А тому – не варто дивуватися, якщо (вірніше – коли) знову сформовані дивізіони «Точок» будуть знищені більш далекобійними HIMARS противника ще на стадії розгортання або незабаром після «, – додав він, не залишивши окупантам жодного шансу на успіх.

Гіркін натякнув, по яких цілях треба бити ЗСУ.

Примітно, що своєю публікацією Гіркін також вкотре підтвердив використання окупаційними військами «Точок-У», якими б’ють по мирному населенню українських міст. Раніше в РФ категорично заперечували наявність таких ракет в арсеналі, незважаючи на очевидні докази злочинів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий