Главная / Новости / Общество / Глава Київстару про 4G: Порошенко прийшов і зупинив торги

Глава Київстару про 4G: Порошенко прийшов і зупинив торги


Глава компанії «Київстар» Петро Чернишов назвав появу президента України на торгах по частотах 4G порушенням.

Про це він розповів у інтерв’ю для спільного проекту Економічної правди і «Зе Інтерв’юер».За словами Чернишова, те, що президент був присутній на торгах, дуже дивно.

«Аукціон — конкурентний захід з певними правилами. Якщо вони порушуються, то чисто гіпотетично та сторона, яка програла, може оскаржити», — зазначає Чернишов.

Він вважає, що присутність президента — це порушення, так як «він же не просто зайшов, а зупинив аукціон».

Читайте также   В Украине начал действовать адаптивный карантин: где самые строгие запреты

«Коли він зайшов, йшли торги за другий лот, де переміг Vodafone. І ось він зайшов, ми зробили ставку, Vodafone зробив ставку — торги закінчилися, і він пішов виступати на сцену. А за третій лот торги ще не починалися, фактично аукціон перервався», — зазначив Чернишов.

«Я думаю, що в якійсь розвиненій західній країні ніхто б такого не зробив. Держава сама встановила правила аукціону, і вона ж його перервала, як це так?», — додав він.

Читайте также   В Украине зарегистрировали вакцину AstraZeneca

За словами президента Київстару, в правилах прописано, що аукціон може перериватися на прохання операторів, щоб вони могли порадитися, зателефонувати в штаб-квартиру, якщо сталося щось надзвичайне, «не дай Бог хтось втратив свідомість».

«А про те, що президент може прийти і перервати торги, там не написано. Тобто це чітко проти правил було зроблено», — підсумував Чернишов.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...