Главная / Новости / Мир / Глава МВС Італії вважає законною анексію Криму, а Революцію Гідності в Україні назвав «фальшивою»

Глава МВС Італії вважає законною анексію Криму, а Революцію Гідності в Україні назвав «фальшивою»Міністр внутрішніх справ Італії і глава правої партії «Ліга» Маттео Сальвіні виступає за скасування санкцій проти РФ.

Про це італійський міністр заявив в інтерв’ю The Washington Post.


«Був референдум, і 90 відсотків людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації», — сказав Сальвіні, відповідаючи на ремарку журналіста про незаконність псевдореферендуму в 2014 році.

«Порівняйте його з фальшивою революцією в Україні, яка була псевдореволюцією, що фінансується іноземними державами — подібно арабським революціям. Є деякі історично російські зони з російською культурою і традиціями, які законно належать Російській Федерації», — додав глава МВС.

Читайте также   Трамп записал прощальное видео: СМИ раскрыли содержание

Сальвіні підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти РФ, «тому що вони не довели свою користь, і, згідно із даними, вони завдали шкоди італійському експорту».

Лідер «Ліги» також заперечує фінансування своєї партії з боку партії Володимира Путіна «Єдина Росія».

«Це фейкові новини. Ми подали до суду на тих, хто повідомив про це. Це неправда. Ми ніколи не брали жодного євро, жодного рубля або долара», — сказав він.

Читайте также   Арестовали пресс-секретаря Навального
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...