Главная / Новости / Экономика / Глава «Укроборонпрому» чотири рази підвищив собі зарплату: отримує сотні тисяч гривень

Глава «Укроборонпрому» чотири рази підвищив собі зарплату: отримує сотні тисяч гривень

Глава державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підняв собі заробітну плату. При цьому підвищення відбувалося 4 рази, а тепер зарплата становить 474 тис. грн.«Глава держконцерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підняв собі зарплату до 474 тис. грн. Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що не бачить нічого поганого в офшорах, тому що у нього самого було багато офшорних компаній, а зараз така є у його дружини», – написав у своєму Facebook Ділан Малясов, засновник інтернет-порталу Defence Blog.Читайте также   Економічний паспорт українця: хто і коли отримає понад 600 тисяч гривень


Причому в НАПК (Національне агентство з попередження корупції) можна простежити за щомісячними збільшенням зарплати Гусєву, повідомляє «Цензор.Нет»Підвищення плати виглядає таким чином:

  • 16 червня – 176 тис. грн;
  • 16 липня – 160 тис. грн;
  • 2 серпня – 359 тис. грн;
  • 3 вересня – 474 тис. грн.

 

Відзначимо, у Верховній Раді монобільшість проголосувала за законопроєкт про реформування державних підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК) України. Зокрема, він передбачає перетворення держконцерну «Укроборонпром» в акціонерне товариство.

Читайте также   Українцям доведеться платити новий податок на землю: названі суми

Так, згідно з ухваленим законом, «Укроборонпром» потерпить трансформацію в два великі холдингу (їх робоча назва – «Оборонні системи»). А також буде створено окремий аерокосмічний холдинг. Український держконцерн «Укроборонпром» припинить своє існування вже в 2021-му.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий