Гончаренко в прямому ефірі подарував нардепам контрабандні сигарети: «купив за смішною ціною»

Гончаренко в прямому ефірі подарував нардепам контрабандні сигарети: «купив за смішною ціною»

Антиолігархічний закон, який ухвалила Верховна Рада, не призведе до реальної боротьби з проблемою і не знизить корупцію, переконаний народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко. Політик порівняв підтриманий закон про створення реєстру олігархів з недостатньо ефективною реформою на митниці.
У підтвердженні своїх слів депутат продемонстрував в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» куплений в Києві блок контрабандних сигарет.


Гончаренко обурюється, що контрабанду побороти не вдалося, незважаючи на відповідні запевнення влади близько пів року тому.

«Було заявлено: «Все, ми перемогли контрабанду. Контрабанда — стоп! Ми список контрабандистів склали — всіх їх до стінки, зараз лусне бюджет від грошей»… Минуло пів року. За пів року збільшилися надходження до бюджету? Луснув бюджет від грошей? Ні. А може бути зникла контрабанда?» — поставив депутат риторичне питання колегам від партії «Слуга народу», які в студії схвально висловлювалися про схвалений закон про деолігархізацію.Він дістав блок контрабандних сигарет, які спеціально купив того ранку біля станції метро «Дорогожичі». Гончаренко уточнив, що тютюнові вироби були без акцизу, на пачках написи англійською, за «ціною смішною — вона вдвічі дешевша».

«Нічого не змінилося. А що ж змінилося, друзі? Замість тих контрабандистів, які, напевно, погано ділилися з Офісом президента, прийшли контрабандисти, які добре діляться з Офісом президента. І тепер те ж саме вони хочуть зробити з олігархами — поганих олігархів поміняти на хороших», — висловив думку нардеп.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий