Гороскоп на 29 травня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 травня 2018 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

Сьогодні зірки гороскопу закликають до акуратності в спілкуванні. 
Тим, хто любить тиснути на оточуючих, сьогодні доведеться несолодко: навколишні можуть дати дуже різку відсіч, аж до фізичної. Щоб не нажити собі неприємностей, уникайте тих, хто любить повчати і керувати, а заодно і самі уникайте повчальних ноток в своєму голосі. В цілому день хороший не тільки для суперечок, а й для творчості. Замість того щоб конфліктувати, краще намалюйте або напишіть що-небудь – сьогодні це вийде у вас краще, ніж в інші дні.


ОВЕН

Сьогодні від Овнів може знадобитися надати комусь заступництво або допомогу. Можливо, мова йде про професійну консультацію або дружню пораду, а може, Овнам доведеться поділитися з кимось своїми знаннями, інформацією, досвідом або зв’язками. Зірки радять Овнам не шкодувати часу, витраченого на надання допомоги іншим. Добрі справи варті того: вони здатні підняти Овнів не тільки в їх власних очах, а й в очах оточуючих.
ТІЛЕЦЬ

Нині ваші таланти буде важко не помітити і не оцінити! Можете відмінно впоратися з будь-якою справою і показати себе оточуючим з найвигіднішого боку. Тому якщо його чекають зустрічі з новими людьми або ділові переговори – кращого дня для цього йому не знайти! Лише не капризуйте і не критикуйте інших. Ваша посмішка може зробити за вас набагато більше, ніж будь-які слова.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні ситуація в справах у Близнюків може різко змінитися. Якийсь проект, в якому він був абсолютно впевнений, в нині може обернутися несподіваним боком. Можливо, Близнюкам доведеться боротися за результат, який, як йому здавалося, вже лежить у нього в кишені. Зірки гороскопу радять Близнюкам поставитися до цього по-філософськи. Нехай не все йде так гладко, як хотілося б, але остаточні крапки над «i» ще не розставлені, а значить, все в ваших руках.

РАК

Нині Рак не буде відрізнятися підвищеним терпінням: він готовий, як сірник, спалахнути з будь-якого приводу! Навколишні, та й вся обстановка навколо здатні його дратувати. Зірки гороскопу попереджають: накопичена напруга може змусити Рака діяти необдумано і різко. Йому слід розслабитися, а в критичні моменти рахувати до десяти, щоб не сказати або не зробити те, про що згодом Рак пошкодує.

ЛЕВ

Сьогодні Леву треба тримати себе в руках, щоб не зіпсувати відносини з оточуючими! Своїми їдкими зауваженнями і образливими словами він здатний провокувати людей на кроки у відповідь. Виною ж усьому дратівливість, яку Леву буде важко тримати під контролем, а також його критичний погляд на світ. Однак приборкати себе, проявивши дипломатичність, йому все ж доведеться – якщо, звичайно, Леву небайдуже ставлення до нього близьких і друзів.

ДІВА

Сьогодні зірки гороскопу радять Дівам сконцентруватися на тих справах, де вони все вирішують самі. Чужі поради, «мозковий штурм» і тим більше нав’язливе керівництво будуть вибивати їх з колії, плачевно позначаючись на результаті. Зате якщо навколишні дадуть їм можливість спокійно посидіти, вирішуючи поставлену перед ними задачу, Діви здатні творити чудеса! Ось чому нині їм варто всіляко уникати бурхливих навколо них бур, відгородившись від усіх невидимою перегородкою.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні протягом дня Терезам варто більше прислухатися до слів інших, ніж говорити самій. Саме з чужих думок та ідей вона почерпне потрібну інформацію. Крім того, готовність Терезів слухати може несподівано допомогти завоювати прихильність оточуючих. Іншими словами, Терезам варто тримати вуха відкритими, а рот на замку, і тоді мовчання для неї дійсно може обернутися золотом.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіону найкраще вдасться будувати повітряні замки – вони будуть відрізнятися ґрунтовністю і навіть, можливо, коли-небудь будуть побудовані на землі. День наділяє Скорпіона  потужної фантазією, завдяки чому креативні ідеї, проекти і плани здатні сипатися з нього один за іншим. Безумовно, з часом якісь з цих ідей відсіються, однак варто прислухатися навіть до найбільш фантастичних і неймовірних із них.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні день ідеальний для здійснення будь-яких самостійних планів Стрільця. Власний бізнес, творчість, навчання, домашні справи або будь-який іншої особистої ділянки робіт – всюди, де Стрілець сам відповідає за результат, його чекає успіх. А ось в будь-яких справах, де йому доводиться покладатися на оточуючих або тим більше відчувати на собі їх тиск, Стрільцю слід приготуватися до несподіванок. На жаль, але в цих питаннях нині далеко не все піде гладко.

КОЗЕРІГ

Сьогодні – відмінний день для тих Козерогів, чия робота пов’язана з грошима: бухгалтерів, фінансистів, бізнесменів. Втім, і інші Козероги протягом дня, скоріш за все, зіштовхнуться з необхідністю подбати про фінансову сторону своїх справ. Можливо, Козерогам знадобиться зайнятися підрахунками витрат, аби оцінити прибутковість тієї чи іншої своєї ідеї. Нині будь-яка діяльність, спрямована на приведення в порядок грошових справ, буде даватися особливо легко.

ВОДОЛІЙ

Нині Водолій  може отримати цікаву для нього інформацію буквально з повітря: з чуток, спостережень, випадкової розмови. У звичайний день ця інформація не викликала б інтерес, проте нині Водолій  зуміє максимально скористатися нею. День наділяє його підвищеними аналітичними здібностями, що дозволяють по крупицях робити правильні висновки. Як справжній Шерлок Холмс, він зуміє докопатися до суті – на благо всім і, звичайно, собі.

РИБИ

Сьогодні зірки гороскопу обіцяють Рибам відмінний день для будь-яких починань! Практично все, за що вони візьмуться, з часом обіцяє прибуток і успіх. Так що сміливо будуйте плани, просувайте новий проект, ставте перед собою нові цілі. Єдине, що може перешкодити, – це заздрісна критика з боку. Прислухаючись до неї, але дійте по-своєму.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий