Інтимний скандал з Волочковою отримав дуже дивне пояснення

Інтимний скандал з Волочковою отримав дуже дивне пояснення

Прославився завдяки секс-скандалу за участю Анастасії Волочкової бізнесмен і піарник Чермен Дзотів оприлюднив ролик з визнанням. Він розповів про те, як почалася історія, згодом обросла розмовами і галасом, назвав її призвідника і вибачився перед балериною.

Спочатку Чермен пояснив, що вирішив записати відео на прохання рідних і близьких, щоб «поставити крапку в цій історії». Як повідомив Дзотів, деякий час тому до нього звернувся секс-тренер Алекс Леслі (справжнє ім’я Олександр Кирилов) і повідомив, що розмістив у себе в соціальних мережах якісь фотографії, на які нібито тоді ніхто не звернув уваги. Леслі захотів пропіаритися на них, а також «розкрутити» Анастасію Волочкову, з якої, як стверджував секс-тренер, є домовленість. Він запропонував взяти участь у цій справі і Чермену Дзотову.


«Потім ми зрозуміли, що ніякої домовленості з Анастасією у нього не було і, по суті, він нас обдурив. Нам треба було з нею обговорити це, але на зв’язок вона не виходила, на жаль. І вийшла ось така фарсова ситуація, дурна, в якій постраждала і Анастасія, і я, і мої родичі», – поскаржився Дзотів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий