Главная / Новости / Мир / Із чоловіком, який закрив дітей в кінозалі ТЦ, сталося найстрашніше

Із чоловіком, який закрив дітей в кінозалі ТЦ, сталося найстрашніше


У чоловіка, який вирішив замкнути двері в одному з кінозалів ТРЦ “Зимова вишня” в Кемерово, заживо згоріли дві дочки

Про це написала його дружина в Instagram.Відзначається, що Михайло досі перебуває в лікарні і він єдиний, хто вижив з замкнених в кінозалі, оскільки сам кинувся за допомогою.

“25 березня обидві мої дочки були в кіно. Довгоочікуваний мультик почався і закінчився за розкладом. Зал повний дітей і батьків. Все було, як завжди. В кінці сеансу в залі ввімкнули світло. Перші відвідувачі підійшли до дверей, відкрили… За дверима не було нічого видно від диму, був сильний жар, чулися крики”, – розповіла Ольга.

Читайте также   Лукашенко дал сыну звание генерал-майора

Ймовірно, розповідь жінки заснований на словах чоловіка.

Вона зазначає, що ні аварійної тривоги, ні будь-яких попереджень не було. Чоловіки дійсно замкнули двері і речами заткнули всі щілини, вирішивши всередині чекати прибуття пожежних.

“Всі інші двері в залі були замкнені. Дихати могли тільки через тканину, змочену у воді. Коли діти почали втрачати свідомість, вирішили спробувати бігти. Основна частина дітей були вже без почуттів. Вибили двері запасного виходу, за нею теж стояв суцільний дим. Через два кроки чоловік втратив свідомість … Його витягли з коридору. Діти залишилися за дверима в залі. Всі, хто там був, там і залишився … Світла пам’ять моїм Вероніці і Василини і всім, хто в той день не зміг вийти з цього пекла”, – написала Ольга.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий