Йде штурм Мін’юсту: вибито двері, Нацгвардія всіх затримує

Йде штурм Мін’юсту: вибито двері, Нацгвардія всіх затримує

Народний депутат, глава «Партії простих людей», член фракції БПП Сергій Каплін увірвався до Міністерства юстиції – його прихильників затримали нібито за те, що вони прийшли на прийом до глави відомства Павла Петренка
Про це Каплін повідомляє в своєму Facebook.


«Прийшли з активом СПУ вимагати від Мін’юсту виконати рішення ВАСУ і зареєструвати, нарешті, рішення легітимного з’їзду, – коментує те, що відбувається Каплін. – Ми прийшли зі своїми вимогами розблокувати роботу Соцпартії. Люди члени СПУ 91, 92, 93 2017 хочуть, щоб партія жила без самозванців, щоб було виконано рішення суду і зареєстровано законне керівництво».

Однак самого Петренко в офісі не було, тоді прихильники Каплина вирішили заблокувати роботу Міністерства, «поки міністр не розблокує соцпартію».Очікуємо, через якийсь час до Мін’юсту під’їхали силовики. У підсумку більшість активістів були затримані – їх помістили в автозак.

Каплін вирішив блокувати автозак, який планують до Шевченківського районний відділ. «Маски-шоу Авакова силою виштовхали людей з приймальні міністра, куди вони вільно і безперешкодно зайшли. Майже уся політрада СПУ затримана. Їх тримають в автозаку. Ми не випускаємо машину », – повідомляв Каплін.

Пізніше Каплін додав, що сам знаходиться в автозаку. В результаті їх всіх доставили до Шевченківського РВВС – зараз членів політради СПУ допитують.

«Особисто контролюю, щоб все було законно, без провокацій з боку поліцейських. Ми вимагали від міністерства справедливості правди, зате отримали стусани і арешти. Петренко почав війну проти Соцпартії. Я зроблю все, щоб сьогоднішній сором міністерства і силових структур став надбанням світової спільноти. Всі матеріали передамо в усі посольства», – резюмував Каплін.

У свою чергу, прес-служба Міністерства юстиції повідомляє, що в приймальню Петренка під керівництвом Капліна увірвалася група осіб – «фактично відбулося силове захоплення адміністративної будівлі, вхідні двері в приймальню міністра були виламані особисто народним депутатом Сергієм Каплін, на що є свідки і фіксація» .

Активістам, за інформацією прес-служби Мін’юсту, повідомили, що Петренко знаходиться в Кабміні на урядовій нараді. «Після того, як група громадян заявила про небажання покинути адміністративну будівлю в грубій формі, на місце подій прибула Національна поліція, яка виконала свої обов’язки відповідно до закону», – стверджує міністерство.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий