Кадиров заявив, що йде у «відпустку»: ЗМІ назвали посаду, яку вже підшукали главі Чечні

Кадиров заявив, що йде у «відпустку»: ЗМІ назвали посаду, яку вже підшукали главі Чечні

Глава Чечні Рамзан Кадиров у суботу, 3 вересня, заявив, що «засидівся» на своїй посаді. У зв’язку з цим путінський поплічник збирається у «безстрокову відпустку».
За його словами, він «довгожитель» серед чинних глав суб’єктів РФ. Відповідне відео Кадиров опублікував в своєму Telegram-каналі.


«Вже 15 років я керую республікою. У нас, у кавказців, у чеченців є прислів’я: «Яким би не був гість шановним та довгоочікуваним, якщо він вчасно йде, то це буває ще приємніше». Я думаю, що мій час теж настав, поки мене не вигнали. Мені здається, я вже старий. Колись був наймолодший, недосвідчений. І зараз таким же залишився недосвідченим, але молодість пішла кудись», – сказав Кадиров.

Жодних конкретних заяв він не зробив, але заявив, що «постарається вчасно піти».«Вважаю, що цілком заслужив безстрокову і довгу відпустку. Сподіваюся, що ви мене підтримаєте та зрозумієте», – додав він.

Водночас, за даними джерел російського видання «Медуза», наразі розглядається можливий перехід Рамзана Кадирова на керівну посаду у Росгвардії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий