Карма? Патріарх Кирило впав під час освячення храму. Відео

Карма? Патріарх Кирило впав під час освячення храму. Відео

Під час освячення храму в Новоросійську глава Російської православної церкви Кирило (Володимир Гундяєв) смачно впав. Він послизнувся на мармуровій підлозі – і розтягнувся на весь зріст.
Відео падіння з’явилося у мережі, звідки його в Росії вже почали видаляти. Хоча в РФ падіння Гундяєва пояснюють «коронавірусними обмеженнями», враховуючи його схвалення війни в Україні, це більше схоже на карму чи божу кару.


Гундяєв послизнувся на мармуровій підлозі під час літургії. За даними протодіякона Андрія Кураєва, він забився спиною об ребро кафедри.

Момент падіння

«Неприємний казус стався сьогодні на освяченні храму в Новоросійську. Після закінчення освячення храму під час сходу з кафедри впав патріарх Кирило, послизнувшись на дорогій мармуровій підлозі. Не встигли ні співробітники охорони, ні служба протоколу, ні єпископи, що стояли поруч. Патріарх забився спиною об ребро кафедри. Літургія продовжилася. Митрополит Григорій і місцевий єпископ Феогност винувато дивляться спідлоба на патріарха і чекають на реакцію. Але винні коронавірусні обмеження, через які патріарх не дозволяє торкатися себе і підтримувати на сходах», – написав Кураєв.Всім натовпом кинутися піднімати Гундяєва, котрий впав, коронавірус присутнім не завадив

У мережі вже гадають, що це: карма за підтримку війни, божий гнів чи провісник неминучого та швидкого падіння Росії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий