Ківа заявив, що готує позов проти Байдена до міжнародних судів через новини про «вторгнення» РФ

Ківа заявив, що готує позов проти Байдена до міжнародних судів через новини про «вторгнення» РФ

Народний депутат від фракції «ОПЗЖ» Ілля Ківа попередив президента США Джо Байдена про те, що готує проти нього позовні заяви до міжнародних судів. Американський лідер нібито завдав українському парламентарію глибокої психологічної травми, попереджаючи про ймовірне вторгнення російських військ в Україну.
Про це сам опальний нардеп, який зараз знаходиться в Аліканте (Іспанія) і має намір там перечекати всю військову небезпеку, написав у себе в Telegram. До тих самих дій Ківа закликав і Кабінет Міністрів України.


«Рекомендую уряду так само звернутися до міжнародних судових інстанцій щодо компенсації збитків у зв’язку з американськими фейками, які завдали економіки України непоправної шкоди», – підкреслив нардеп.

Ківа звернув увагу, що інформація, яка регулярно надходила із Заходу, назавжди зневірила його у тамтешній демократії та чесності. Він звинуватив у своєму тотальному розчаруванні самого Байдена, який неодноразово виступав із «панічними та провокаційними промовами про напад Путіна та війни з Росією».

«Байден вбив мою віру в американську демократію та незалежність та правдивість міжнародних ЗМІ», – резюмував скандальний український політик.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий