Главная / Новости / Колектори увірвалися до будинку старенької і глумилися над її бідністю: у мережі вимагають розправи

Колектори увірвалися до будинку старенької і глумилися над її бідністю: у мережі вимагають розправиУ мережі викликало суперечку відео, на якому зображено, як колектори нібито за вказівкою ОСББ вриваються в квартиру літньої жінки з Черкас.

Користувачі обурені, адже на відео працівники колекторської служби незаконно вриваються в квартиру пенсіонерки, в якої накопичилися значні борги по комунальним послугам. Колектори рилися в її речах, цинічно жартуючи над бідністю, в якій доводиться жити старенькій. Ролик опубліковано на Facebook-сторінці активіста Станіслава Краснова і вже зібрав майже 320 тисяч переглядів.


Відзначається, що на кадрах видно будинок бідної пенсіонерки. Квартира явно не найбагатша: видно, що їй не вистачає ремонту та прибирання. Колектори нахабно риються в речах пенсіонерки і сміють відпускати іронічні коментарі щодо її жалюгідного фінансового стану.

Читайте также   Появились новые детали жестокого избиения 14-летнего украинца в Париже

«Це такий жах, це така гидота… Накачані бики виламали двері в квартиру бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги! У неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи пограбували все, і кинули їй подачку, якої не можна прожити. Друзі, я дуже прошу, поширте це відео. У нашій країні поки що єдине, що може вплинути на владу, це резонанс. Якщо це відео розійдеться, якщо про це дізнаються всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опиниться у в’язниці, де йому і місце», — написав автор посту і попросив поширити інформацію в мережі.

Читайте также   Возле Гнутово убили украинского военного, Украина обратилась в ОБСЕ

Більшість коментаторів вкрай негативно поставилися до того, що відбувається на відео, а репост зробили понад 11 тисяч осіб.

Примітно, що деякі користувачі відзначили, що відео більше схоже на підставне. Крім цього, в тексті поста вказано ім’я «організатора» злому, який на своїй сторінці зазначив, що їхні дії, зафіксовані на відео, є «соціальним експериментом».

«Соціальний експеримент закінчено. Правосвідомість у населення відсутня. Всі висновки ввечері», — написав користувач під ніком Бодашко Олександр, якого вважають головним винуватцем того, що відбувається.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...