Кондратюк – про концерти Лорак в Одесі: вона колаборант, не поважаю

Кондратюк – про концерти Лорак в Одесі: вона колаборант, не поважаю

Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк заявив, що співачка Ані Лорак, яка запланувала концерти в Одесі, є колаборантом і співпрацює з країною-агресором. За його словами, виступи артистки – ілюстрація фрази: «Чому бідні – бо дурні».
Шоумен вважає, що «українці не мають честі й совісті». Він зазначив, що однією рукою люди платять військовий збір, а іншою – купують квитки на такі концерти. Про це Кондратюк розповів в ексклюзивному коментарі для OBOZREVATEL.


Продюсер повідомив, що культура не може бути поза політикою. Він також згадав, як Лорак стояла на одній сцені з російськими політиками і «посміхалася» в той час, як вбивали українських громадян.

«Я взагалі не поважаю таких людей. З березня 2014 року для мене немає можливості поїхати в Росію. Забирати звання заслуженої артистки України в Лорак необов’язково, але потрібно просто зробити вигляд, що її немає. Закон про колаборантів не ухвалюють, тому що у всьому є грошовий інтерес», – сказав Кондратюк.
Крім того, шоумен заявив, що всім українським артистам, які живуть і виступають у Росії, необхідно заборонити давати концерти в Україні, поки РФ не перестане бути країною-агресором.

«Це політичне рішення, але не всі люди розуміють це, тому що у них немає мізків. Мені дивно жити в країні, яка однією рукою воює з Росією, а іншу потискає», – додав Кондратюк.

Кондратюк розкритикував Лорак
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий