Главная / Новости / Культура / Кондратюк: У мене є 100% формула щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

Кондратюк: У мене є 100% формула щодо урегулювання конфлікту на Донбасі


Формула Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі.

  1. Україна бере контроль над своїми східними кордонами (мирно, за допомогою ОБСЄ, ООН та усіх інших типу важливих організацій). Головний і вирішальний пункт, заради якого високі переговірні сторони збираються в мінському, нормандському, женевському або будь-якому іншому форматах – змусити РФ закрити свій кордон з Україною. Всі інші питання на таких перемовинах не обговорюються в силу непотрібності.
  1. Після отримання Україною повного контролю над східним кордоном бойовики незаконних збройних формувань так званих «лнр» та «днр» добровільно здають зброю.
  2. Ті, кого українським військовим судом буде визначено військовими злочинцями – сидітимуть встановлені судами строки.
  3. Мешканцям так званого ОРДЛО протягом місяця з моменту повного відновлення влади Києва потрібно визначитись – чи хочуть вони жити в державі Україна.
Читайте также   Оля Полякова возмутила Сеть непристойным поведением: и за бюст себя потрогала и трусы показала (видео)
  1. Хто не хоче – протягом 3 місяців покидають Україну в будь-якому напрямку. Україна їм за це виплачує «виїздні». З умовою – не повертатись в Україну протягом 50 років після виїзду.
  2. Ті, хто залишаться, на 10 років втрачають своє виборче право. В Донецькій та Луганській областях обиратися на виборні посади та служити в поліції протягом 10 років матимуть право лише ті, хто з початку літа 2014-го мешкали на підконтрольній Києву території.

Особи, які були причетними до так званих «референдумів» про так звані «лнр» та «днр», і залишаються жити в Україні, втрачають українське виборче право назавжди.Читайте также   "Я не могу больше есть мясо", - Тина Кароль вернулась из Намибии и стала веганом

Під час виконання пунктів 1-7 Росія мовчить, ніби в рот води набрала!

Після виконання пунктів 1-7, за такою ж формулою проводиться звільнення Криму від рашистів.

Гарантом виконання формули Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі виступають усі ядерні країни, окрім РФ

P.S. Формула дійсна для умов типу “ідеального газу”: всі країни дотримуються міжнародного права і встановлених кордонів між країнами.

Ігор Кондратюк

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...