Космічні туристи Маска повернулися на Землю. Фото, відео та всі подробиці

Космічні туристи Маска повернулися на Землю. Фото, відео та всі подробиці

Туристична місія компанії SpaceX Ілона Маска Inspiration4 повернулася на Землю після трьох днів у космосі. Екіпаж із непрофесійних астронавтів приводнився в ніч на 19 вересня біля узбережжя Флориди (США).
Чотири особи здійснили політ на орбіту, який не має аналогів в історії. Онлайн-трансляцію повернення запускали на сторінці SpaceX в YouTube (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).


«Екіпаж Inspiration4 готовий до повернення на Землю», – повідомили на сторінці SpaceX у Twitter.

Капсула з астронавтами пройшла через верхні шари атмосфери. Після цього розкрилися чотири великих парашути, які дозволили їй приводнитися в Атлантичному океані.Капсула приводнилася.
Астронавтів забрали з Атлантичного океану.

До капсули відразу направили судно Space X, учасникам польоту допомогли вибратися назовні. Потім їх відвезли на космодром на мисі Канаверал, звідки раніше стартувала місія.

Космічні туристи повернулися на Землю.

На сторінці місії в Twitter опублікували фото екіпажу і відзначили, що на цьому все не закінчується. Тепер компанія планує досягти нових цілей, для чого потрібно зібрати 200 мільйонів доларів.

«Спасибі всім, хто допоміг зробити нашу місію успішною і підтримав нас у цій історичній подорожі», – написала професор Сіан Проктор.

 

Астронавти були запущені на орбіту на ракеті Falcon 9, яка злетіла з майданчика 39A Космічного центру Кеннеді НАСА у Флориді. Чотири члени екіпажу пройшли місячну підготовку до місії і були одягнені в гладкі білі літні костюми того ж типу, що й професійні астронавти. Серед них бізнесмен, співробітниця дитячої лікарні, льотчик-випробувач і педагог.

На відміну від минулих місій SpaceX з екіпажем, які літали на Міжнародну космічну станцію для НАСА, Inspiration4 самостійно летіла по траєкторії польоту, яка перевищувала висоту станції і будь-якого іншого польоту SpaceX Dragon на сьогодні – приблизно на 585 кілометрів над Землею.

 

 

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий