Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Кравчук назвав «унікальний» підсумок 100 днів Зеленського

Кравчук назвав «унікальний» підсумок 100 днів Зеленського

Президент України Володимир Зеленський у перші 100 днів на посаді, які спливають 28 серпня, опинився в унікальній ситуації, яка відрізняє його від попередників.Таку думку в інтерв’ю ObozTV висловив перший президент України Леонід Кравчук. За його словами, Зеленський на початку своєї каденції фактично був позбавлений реальної влади.«100 днів Зеленського і 100 днів попередніх президентів зовсім відрізняються один від одного. 100 днів Зеленського – без свого парламенту, уряду, без своїх керівників силових структур. Таких «без» багато», – зазначив Кравчук.На його думку, «шостий президент Зеленський єдиний потрапив у ситуацію, коли стара влада не допомагає, а навпаки – створює труднощі».

Колишній глава держави нагадав, що Верховна Рада «не прийняла фактично жоден документ, який вносив президент Зеленський».

«Ситуація для Зеленського унікальна – по суті, влада не його, а народ йому довірив. Такої ситуації я не пам’ятаю за роки незалежності», – додав Кравчук.

При цьому він уточнив, що ситуація для нинішнього глави держави кардинально зміниться після початку роботи нового парламенту і призначення Кабінету міністрів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий