Відповідне рішення ухвалило Міністерство «оборони» Росії. Це підтверджує документ, який оприлюднили в мережі 26 березня. Це вже почали називати використанням додаткового «гарматного м’яса».

Путін відчув неготовність своєї армії

У наказі Міністерства вказано, що мобілізація необхідна для забезпечення «готовності військових формувань», які воюють в Україні. Тобто непідготовлених призовників почнуть масово посилати на загибель в чужій країні. Молодих хлопців для служби збирають у трьох областях країни-агресора:
  • Курській;
  • Брянській;
  • Білгородській.


Документ про мобілізацію на Росії / Зображення з телеграму Антона Геращенка

«Перейшли на сталінських формат»

Тобто обрали регіони, які межують з територією нашої держави. Щодо цього досить різко висловився радник голови МВС України Антон Геращенко.

На війну в Україну Росія відправляє м’ясо 2004 року народження. Це повний провал бліцкригу та перехід на сталінський формат ведення війни – закидання м’ясом недосвідчених призовників,
– написав Геращенко.

Перекидати юних призовників на так звану «військову операцію» будуть уже з 11 квітня. Слід зауважити, що представники влади України казали, що таке невдовзі буде відбуватися. Проте рупори Кремля переконували, що це неможливо, а також називали ці заяви «пропагандою».