Ксенія Мішина та Олександр Еллерт розірвали стосунки: «Це кінець»

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт розірвали стосунки: «Це кінець»

Ініціаторкою розриву стала акторка.
Українська акторка, героїня шоу «Холостячка» Ксенія Мішина та переможець проєкту Олександр Еллерт більше не разом.


Пара, за коханням та життям якої стежила вся країна, розірвала стосунки. Про це повідомила артистка на своїй сторінці в Instagram. Ксенія опублікувала світлину, на якій засмучена сидить біля водойми топлес та у білих штанах. Знаменитість зазначила, що стала ініціаторкою такого рішення та додала, що воно остаточне.

instagram.com/misha.k.ua

«Сталося це раптово і назавжди. Розуміння того, що людина більше не повинна мати жодного відношення до мого життя. Ми більше не пара, це моє остаточне рішення. Якби я писала книгу про цей рік свого життя, на неї б зняли драму. Я довго займаюся своїм духовним життям, працюю зі своїми емоціями, вчуся кохати і приймати кохання, вчуся радикальному прощенню цього світу, але сьогодні я зрозуміла, що зраджувати себе і свого сина я більше не можу. Це кінець», – заявила вона.
Мішина також звернулася до прихильників з проханням поважати її особистий простір та нічого не випитувати: «Дайте мені можливість прожити це екологічно і підтримайте мене своєю тишею».

Також зірка вимкнула можливість коментувати її допис. Зі свого боку, Еллерт поки що не прокоментував рішення колишньої. Зараз сценарист студії «Квартал 95» відпочиває з батьками на морі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий