Лавров заявив, що РФ хоче діалогу із Заходом «за поняттями»: пацан сказав – пацан зробив

Лавров заявив, що РФ хоче діалогу із Заходом «за поняттями»: пацан сказав – пацан зробив

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що РФ має намір розмовляти зі Сполученими Штатами Америки та НАТО «за поняттями». Саме в такій риториці країна-агресор хоче вимагати від Заходу «гарантій безпеки».
За словами глави МЗС, Росія не може задовольнитись усними обіцянками. Про це повідомляє видання ТАСС.


Лавров наголосив, що Москва зацікавлена у тому, щоб продовжувати діалог із Заходом. Зокрема, РФ хоче пояснити американській владі та всім їхнім союзникам по НАТО, що питання безпеки повинні враховувати інтереси всіх сторін.

«Будемо добиватися, щоб все було чесно. Не хочу звертатися до жаргону, але у нас є поняття: «пацан сказав – пацан зробив». Принаймні, «поняття» повинні дотримуватися і на міжнародному рівні», – наголосив міністр.Також Лавров додав, що Північноатлантичному альянсу не вдасться уникнути діалогу з Росією щодо підтримки компонентів неподільної безпеки.

Нагадаємо, 17 грудня 2021 року Росія передала США проекти «договору про гарантії безпеки» та «угоди про заходи забезпечення безпеки» РФ та держав-членів НАТО. Росіяни вимагали не приймати до Альянсу держави, які раніше входили до СРСР, у тому числі й Україну. Зокрема, у документі зазначено, що США не повинні створювати військові бази на території держав, які входили до СРСР і не є членами НАТО.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий