Легко вирощувати, а конкуренція фактично відсутня: Експерти розповіли про «золоту жилу» для українських фермерів

Легко вирощувати, а конкуренція фактично відсутня: Експерти розповіли про «золоту жилу» для українських фермерів

Агроконсультант Володимир Білко повідомив про вигідний бізнес, на якому можуть заробити українські фермери. Так, за його словами, українським фермерам варто звернути увагу на вирощування імбиру. Адже з цієї культури можна отримати близько $10 і більше тис. прибутку. Зараз ціна імбиру на полицях українських магазинів складає близько 70-100 грн/кг, а сама культура має відносно високу урожайність, – повідомляють Патріоти України з посиланням на агровидання Куркуль.
В Україну імбир завозять із різних країн сирим, сушеним (у вигляді порошку), маринованим тощо.


«Але імбир росте і в Україні. При чому дуже гарно на півдні — у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях. Найлегше його вирощувати на супіщаних грунтах. Однак потребує досить тривалого періоду вегетації — більше 120-140 днів», — розповів Білко.

Ця рослина має низку переваг. Зокрема,вона невибаглива (практично не має ні шкідників, ні хвороб), може рости на супіщаних грунтах та періодично підтоплюваних місцях, а урожайність імбиру може становити від 5 т/га до 30 т/га. А в тих фермерів, які захочуть вирощувати цю рослину, фактично не буде конкурентів на українському ринку.Складнощі при вирощуванні можуть виникнути переважно в тому, що вивчення технології може зайняти тривалий час та довгий період вегетації цієї культури. Також треба знайти якісний посадковий матеріал та ринок збуту.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий