Людей масово евакуюють! Екстрена новина з Києва

Людей масово евакуюють! Екстрена новина з Києва

У середу, 22 липня, в Києві біля станції метро “Вокзальна” знайшли підозрілий чемодан.
Про це повідомляє “Київ оперативний” на своїй станиці в Facebook.


Як наголошується, в даний час проводиться евакуація пасажирів та працівників метрополітену. На відеоролику відображені працівники правоохоронних органів, які обмежили вхід на станцію метро.

“Станція” Вокзальна “закрита на вхід і вихід. Правоохоронці проводять перевірку. Інформація про відкриття станції буде опублікована відразу після завершення перевірки”, – повідомляється на сторінці комунального підприємства “Київський метрополітен”.Нагадаємо, вчора, 21 липня, ми повідомляли, що в Києві біля станції метро “Мінська” стався вибух. Незадовго до цього неподалік від підземки був знайдений підозрілий чемодан.

Крім того ми писали, що 20 липня в кафе на вулиці Біломорсько (вулиця біля станції метро “Лісова”) Деснянського району Києва, стався вибух. За попередніми даними, в сумці вибухнула салютна установка.

Також нещодавно ми повідомляли про вибух в Києві біля виходу з метро “Шулявська”, в якому постраждали чотири людини. Троє постраждалих самі звернулися за допомогою до медиків. Поліція оцінила справу як хуліганство.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий