Главная / Новости / Политика / “Люстраторко у вас не виросло”: Ярош жорстко звернувся до Зеленського

“Люстраторко у вас не виросло”: Ярош жорстко звернувся до Зеленського

Дмитро Ярош –  народний депутат України, командувач Української добровольчої армії, лідер “державницької ініціативи Яроша” (ГО “ДІЯ”), кандидат у народні депутати від ВО “Свобода”.Думав, до виборів вже нічого не писати, але “Фейсбук” нагадав…😁Дивлюсь на поїздки Президента по областях…. і “шляк трафляє”, як кажуть на українській Галичині.

Так ганебно себе поводити і так принижувати державу – це треба вміти… Хоча, мабуть, хоче ж щось добре зробити пан Володимир.

Особливо вражають його підгавкувачі, тобто радники. Якісь “напівпокерні” дебіли, що перебивають людей, “тикають” всім без розбору (як і Президент, до речі). Перетворюють спілкування про проблеми на дешевий піар свого шефа. Бридко…Маю велике бажання замінити слова на матюки, але робити цього не буду, бо з 16 років працював на Дніпровському металургійному комбінаті слюсарем-ремонтником, а потім отримав філологічну освіту.😁

Читайте также   На сьогодні сформовано командування Сил територіальної оборони ЗСУ - Резніков

Пане Президенте, вважайте на свою поведінку і на вчинки своїх підлеглих. Бо посада Президента України – це не сцена, а відповідальність…

Я би дуже хотів мати Верховного Головнокомандувача набагато кращого за Порошенка. Але, поки що, спостерігаю якесь дешеве реаліті-шоу про українську владу.

Щось не знаєте, не розумієте – питайте у тих хто знає, хто став на захист України зі зброєю в руках, коли Ви і Ваше оточення обслуговували “культурні” інтереси олігархів, проводили корпоративи, концерти в греціях та деінде.

Раджу: не набирайте мажорно-прислужницьке бидло у своїй офіс, не перебирайте на себе функцій, які не властиві Президенту України, не грайте роль “батька нації” – у Вас ця роль не виходить, Ви дуже сильно фальшивите.

Читайте также   Канцлер Німеччини про вступ України до НАТО: таких гарантій бути не може

Зробіть ставку не на “клоунів” (при всій повазі до професії), а на Справжніх. Не робіть так званих люстрацій, бо “люстраторко” у Вас не не виросло…

Якщо так не зробите, пане Президенте, буде Біда. Хоча і вона минеться, бо українці – непереможна багатотисячолітня Нація.

А отже, все буде добре і все буде Україна!

Маю право так писати, бо крісла у Верховній Раді не протирав, нічого не крав, захищав свою Батьківщину.

Честь маю.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий