Магазини взуття роками дурять українців: відео

Магазини взуття роками дурять українців: відео

Повернути товар за чеком неможливо

Українцям, які купують взуття у магазинах, слід не тільки обов’язково брати чек, а й перевіряти, що на ньому написано, аби згодом не залишитися босими та без грошей.
У Києві та Запоріжжі вже третій рік діє схема обману клієнтів, за якою їм продають неякісний товар, але гроші за нього потім повернути назад практично неможливо. А все тому, що чек, виданий під час покупки, є бракованим. Як саме діє ця схема, показали журналісти ТРК «Україна» у програмі «Сегодня».


Так, мешканка Запоріжжя Ольга виклала 740 гивень за пару взуття в одному з місцевих магазинів. Уже через кілька днів на нових черевиках з’явилися дефекти. Жінка вирішила повернути неякісний товар, взяла чек і звернулася до продавців з проханням віддати їй гроші. На ремонт за рахунок закладу вона не погодилася.

Співробітниця торговельного закладу  почала ображати клієнтку, звинуватила її в шахрайстві. Ольга не розгубилася, а викликала поліцію і директора магазину. При появі правоохоронців гроші клієнтці відразу ж віддали.
За словами продавця Валентини, яка образила жінку, взуття їм повернули вперше, а до цього, протягом 12 років, проблем не було. Мовляв, магазин користується популярністю, має коло постійних клієнтів і ніколи тут не було скарг на брак.

З нею не згоден інший покупець, Денис. Він придбав тут же туфлі, що розлізлися на третій день. Коли чоловік прийшов з вимогою замінити товар на новий, на нього посипалися образи. Він не став встрявати у суперечку, купив в іншому магазині черевики, а в цей ходити зарікся.

У Києві теж мала місце схожа ситуація, коли людям продали пару неякісного дитячого взуття за 80 гривень, видавши недійсний чек. Про гарантію на нього взагалі мови не йшло, бо, за словами продавця, «це ж не за 800 гривень». Повернути гроші вдалося тільки завдяки наявності телекамер. У протилежному випадку це навряд чи було можливо.

Очільник громадської організації «Союз споживачів України» Максим Несміянов підкреслює, що, за законом, ціна на гарантійний термін взагалі не впливає. Мінімальний термін гарантії на будь-яке взуття – 30 днів. Виключенням є лише спортивне, гарантійний термін на який становить 60 днів. І якщо туфлі, кросівки чи будь-яке інше взуття порвалися чи розлізлися, магазин має їх замінити або повернути гроші.

«Знай.ua»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий