Главная / Новости / Происшествие / Майдан у диму! Українці збунтувалися проти Шарія та Клюєва: фото і відео

Майдан у диму! Українці збунтувалися проти Шарія та Клюєва: фото і відео

У Києві на Майдані відбувся протест проти реєстрації кандидатами у нардепи блогера Анатолія Шарія та Андрія Клюєва, який був главою АП за часів Віктора Януковича.

Акцію назвали «Терпіти більше не можна!» Протестувальники аргументували свою позицію тим, що вони не можуть балотуватися до Ради, оскільки не проживали протягом останніх 5 років в Україні. Фото і відео з місця подій опублікувала ТСН.Учасники акції, яких налічувалося кілька сотень, також виступали проти судового свавілля і випуску із в’язниць терористів і вбивць Небесної Сотні.

Протест розпочався близько 19:45. Люди запалювали димові шашки, фаєри, а також приносили відповідні плакати.

Як передає «Інтерфакс-Україна«, серед учасників мітингу помічені народні депутати Мустафа Найєм і Єгор Соболєв, віцепрем’єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, політолог Олександр Палій, адвокат Масі Найєм.

Читайте также   В Хмельницкой области произошло масштабное ДТП на трассе с возгоранием. Четверо погибших

Ті, хто виступав на імпровізованій сцені під Стелою Незалежності, також закликали людей зібратися на Майдані Незалежності у четвер, 4 липня, коли Конституційний суд розглядатиме питання конституційності закону про очищення влади, щоб захистити люстрацію.

Мали місце нетривалі словесні суперечки між учасниками, які швидко завершилися. Порядок забезпечувала поліція діалогу.

При цьому з’ясувалося, що ЦВК відмовляв у реєстрації Шарію на підставі даних ЗМІ про його відсутність в Україні, проте суд дозволив йому іти у Раду і зобов’язав комісію переглянути документи блогера. У зв’язку з цим секретар Центрвиборчкому пообіцяла, що перегляне рішення, якщо будуть надані додаткові докази від правоохоронних органів про те, що ні Шарій, ні Клюєв 5 років не були в Україні. На це скандальний блогер вибухнув погрозами.

Читайте также   Ходатайство об аресте Медведчука предусматривает альтернативу залога в 300 млн гривен

Пізніше з’ясувалося, що МВС і ГПУ направили листи до Центрвиборчкому з доказами того, що Клюєв втік разом з Януковичем не був в Україні останні 5 років.

Майдан у диму! Українці збунтувалися проти Шарія та Клюєва: фото і відео

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий