Макрон: Втручання США та НАТО не знадобиться у разі атаки на французькі війська в Україні

Макрон: Втручання США та НАТО не знадобиться у разі атаки на французькі війська в Україні

Так президент Франції відповів на заперечення Вашингтона, що можливе відправлення французів в Україну і російським ударом по них може втягнути західні країни у конфлікт із РФ.
Макрон кілька місяців переконував Шольца та інших лідерів у необхідності стратегічного вирішення. Начальник Головного штабу Збройних сил Франції Тьєррі Буркхард надіслав листа своїм колегам по НАТО з описом того, як союзники могли б підтримати Україну, розмістивши війська всередині країни.
Президент Франції провів розмову з Байденом та Шольцем, де сказав їм, що хоче використати майбутній саміт у Парижі, щоб «послати Путіну сигнал».


Макрон заявив, що західним столицям слід припинити виключати військові варіанти і повідомив лідерам, що хоче оприлюднити новий підхід після саміту.

Шольц відповів, що якщо Макрон виступить із публічною заявою, канцлер та інші лідери будуть змушені його відкинути.У свою чергу, адміністрація Байдена стурбована, що Росія може завдати удару французьким військам, які можуть бути відправлені в Україну. На їхню думку, це може змусити західні країни перейти до прямого воєнного конфлікту з РФ.

Франція неодноразово зазнавала втрат у ході військових кампаній, наприклад, в Африці, не звертаючись за допомогою до союзників, додав французький президент.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий