Маріуполь під загрозою, оборонної стратегії немає – Тарута (відео)

Маріуполь під загрозою, оборонної стратегії немає – Тарута (відео)

Українська влада боролася з наслідками, замість того щоб не допустити ситуацію в Криму і на Донбасі
Про це в інтерв’ю заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута, відповідаючи на питання про причини війни й анексії Криму.


Політик вважає, що виною всьому деформовані і непрофесійні структури управління державою в Україні. І цим змогла скористатися Росія.

«Насправді, навколо чого Росія вибудовувала всю цю операцію? Вона вибудовувала навколо тих, кого ніхто не знав, так званих лідерів. Чмирі якісь, яких ніхто не знав, Пушилін, Пургин, навколо яких почалася все це утворення», – каже Тарута.
Лідер «ОСНОВИ» вважає, що на самому початку в України була можливість нейтралізувати ситуацію. Ще в квітні 2014 року, на думку Тарути, потрібно було рішуче діяти і перекинути військових, заарештувати всіх самоназваних лідерів, тоді була б можливість зберегти контроль над кордоном.

Тим більше важливо було зберегти Маріуполь, який мав ключове значення для Росії.

«Маріуполь – це було головне місто проекту «Новоросія». Далі Крим, сухопутна дорога, там вже жодного міста немає, Бердянськ зліва, Мелітополь справа. Пройшов – і ти в Криму. Тому Маріуполь був для них ключовий. І на Маріуполь нападав вже спецназ Росії, – говорить політик. – Якби я не був з командою, тоді в тому місці, точно б ми втратили Маріуполь, а втратили б Маріуполь, ми б всю цю війну програли. Тому ти думаєш, так, це не даремно».

Маріуполь і зараз продовжує залишатися під загрозою і потребує захисту. Але проблема в тому, каже Тарута, що немає оборонної стратегії.

«Найголовніше, я не побачив стратегії – не тільки реальної обороноздатності країни, але і не бачив реальної середньостроковій стратегії руху країни вперед. Більш того, динаміка руйнівна», – заявив Тарута.

 Джерело: Politeka

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий