Главная / Новости / Общество / Мати викликала швидку тільки на п’ятий день: з’ясувалися нові деталі смертельного отруєння дітей на Вінниччині

Мати викликала швидку тільки на п’ятий день: з’ясувалися нові деталі смертельного отруєння дітей на Вінниччині

Мати трьох дітей, які отруїлися грибами в місті Гайсин на Вінниччині, викликала швидку допомогу тільки на п’ятий день хвороби. Двоє дівчаток померли, а їхній 13-річний брат перебуває у важкому стані в лікарні.Жінка не пояснила лікарям, чим могли отруїтися діти. Тільки згодом, за симптомами, медикам стало зрозуміло, що отрута містилася в грибах, передає «ТСН«.

Виконувач обов’язків завідувача реанімації Гайсинської лікарні Дмитро Кондратюк розповів, що терапію відповідно до протоколів у разі отруєння грибами дітям почали давати через п’ять діб після того, як вони з’їли бліду поганку.

Читайте также   В Україні скоротили строк дії COVID-сертифікатів

Правоохоронці уточнили, що всього в родині восьмеро дітей, яких 40-річна жінка виховує сама. За її словами, в день отруєння вона була зайнята на кухні, а за молодшими дітьми стежили старші. Вони нібито зібрали гриби самі, і їсти їх жінка не давала. Пояснити поліції, як отруїлися діти, мати не змогла.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий