Медведчук уже дає свідчення, затримано всіх, з ким він працював, – Арестович

Медведчук уже дає свідчення, затримано всіх, з ким він працював, – Арестович

Народний депутат та олігарх Віктор Медведчук під час допиту слідчими органами України почав давати свідчення проти себе. Поки кум президента Росії не розкаже всю корисну інформацію Службі безпеки, процес його обміну буде скрутним.
Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю російському журналісту Марку Фейгіну. Медведчук став заручником власної професії юриста і не помітив, як з обміну думками зі слідчими перейшов на свідчення (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


«Але з самим Медведчуком уже все зрозуміло. Є речі цікавіші. Затримали всіх, хто з ним поруч багато років працював. Ось їх точно ні на кого не обміняють, тому у них свій інтерес. Вже вони розповідають усе, бо навіщо їм ці проблеми? Люди собі працювали, заробляли гроші», – поділився Арестович ексклюзивом.

Арестович розповів про Медведчука на допиті.

Водночас представник ОП наголосив, що в українських спецслужбах до Медведчука не застосовують жодних тортур та інструментів тиску. Україна – правова держава, а всі права затриманих дотримуються відповідно до міжнародних меморандумів.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий