Про це в ефірі 24 каналу ексклюзивно повідомив Олексій Гончарук – колишній прем’єр-міністр України. За його словами, цього слід було й очікувати.


У Росії думатимуть, що він усіх «здав», – Гончарук

Гончарук зазначив, що Україна є правовою державою, тому не може застосовувати тортури, щоб «вибити» з Медведчука потрібну інформацію, проте українські спецслужби достатньо креативні для того, щоб дістати бажане.

Це щурі. Вони «здадуть» одне одного на випередки. Медведчук уже почав «здавати» людей. Я трішки забігаю наперед, але подробиці, на жаль, сказати не можу,
– заявив експрем’єр.
Він наголосив на тому, що це очікувано, адже у таких як Медведчук є порода, тому йому подібні і будуть «здавати» та «настукати». Тим паче у Медведчука немає майбутнього вже навіть у Росії.

«Навіть, якщо теоретично уявити, що його видадуть Росії, там він буде завжди з клеймом зрадника. Його також підозрюватимусь завжди в тому, що він усіх здав, а це, до речі, недалеко від правди«, – розповів Гончарук.

Що у Кремлі можуть зробити з Медведчуком

Також колишній прем’єр-міністр підтвердив, що Медведчук справді крав гроші, які йому виділялися. У Кремлі про це добре відомо.

«Це така порода. Це знають, тому його там слава й успіх не чекають. У будь-якому разі він закінчить своє жалюгідне життя на нарах, або якось інакше», – додав він.

Гончарук, зокрема, припустив навіть розправу з Медведчуком. Мовляв, у Росії можуть зрозуміти, що не зможуть дістати кума Путіна на території України, тому вб’ють у самій Україні.

Вони зроблять усе для того, щоб він не свідчив проти них,
– вважає експрем’єр.