«Мексиканка» Тимошенко з бубликами на голові привітала джедаїв

«Мексиканка» Тимошенко з бубликами на голові привітала джедаїв

Схоже, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко вирішила створити у своєму Facebook постійну рубрику: щось на кшталт «химерні свята, про які ви могли не знати». Так днями підписники політикині запам’ятали, що існує День кондитера, а 4-го травня вона сповістила про День «Зоряних воєн».


І якщо на День кондитера Юлія Володимирівна готувала сирники і «вітала» Петра Порошенка, то на честь культової кіносаги вбралася одним із її персонажів.Звісно ж, Тимошенко обрала принцесу Лею, якою вже раз була у коміксі, та повідала інтернет-користувачам справжню історію походження її зачіски.
«…Мало кому відомо, що знаменита зачіска космічної принцеси має цілком земне історичне походження. Два симетричних кільця на скронях Леї – це історична згадка про Мексиканську революцію 1910 року. Таку зачіску носили жінки-солдати, що боролися за вільну Мексику. Вони називалися «сольдадери». І не було їм рівних у героїзмі, хоробрості та відданості своєму народові. Я віддаю належне їх боротьбі та їх жертовності, примірявши сьогодні їх символічну зачіску…», — оголосила вона.

Завершила екскурс в історію Тимошенко привітанням для «всіх Джедаїв Світлої Сторони».

Тим часом у Facebook не забарилися й фотожаби про те, образ якого ще персонажа «Зоряних воєн» могла би приміряти ЮВТ.

 Не «сольдадера», звісно, але теж гарно

Мемом стали й фірмові сирники Тимошенко, ті, що дієтичні, з хлоридом кальцію.

До слова, про всяк випадок, якщо Юлія Володимирівна таки вирішила радувати Інтернет своїми витівками на кожне незвичне свято, то нагадуємо, 6-го травня — це Міжнародний день без дієт, а 23-го — Міжнародний день черепахи. 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий