Главная / Новости / Общество / Мер Дніпра пообіцяв 200 тисяч грн тому, хто зламає руки наркоторговцям

Мер Дніпра пообіцяв 200 тисяч грн тому, хто зламає руки наркоторговцям

Мер Дніпра Борис Філатов пообіцяв виплатити 200 тисяч грн тим, хто зламає руку вандалам, які рекламують наркотики, зазначивши, що краще, якщо зламають дві руки.

У Дніпрі в ніч на 6 березня невідомі зловмисники «прикрасили» всю центральну частину міста рекламою наркотиків. Такий вандалізм вкрай розлютив міського голову Бориса ФілатоваМер Дніпра пообіцяв виплатити від 100 до 200 тисяч гривень з мерського фонду за інформацію про наркоторговців. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Читайте также   "Убитые" Укрпочтой пчелы воскресли. И это не шутка (видео)

«Сьогодні вночі наркоторговці описали своєю «рекламою» всю центральну частину міста. Включаючи пам’ятник Олександру Полю. Першому почесному громадянину Катеринослава», — написав мер.

Філатов попередив «рекламістів»,  що його «залізне терпіння лопнуло».

«Для початку оголошується премія будь-кому, хто дастьдостовірну інформацію, що дозволяє затримати цьогопокидька. 100 000 гривень за його ім’я«, — пообіцяв Борис Філатов.

Однак на цьому мер Дніпра не зупинився. Він забажав «крові» і пообіцяв подвоїти нагороду, якщо при затриманні зловмисників їм переламають руки.

«Якщо при впізнанні і затриманні у нього виявиться зламанарука (краще обидві), тоді виплачую 200 000. З мерськогофонду«, — заявив Філатов.

«За кожного наступного спійманого — сума винагороди буде затверджена на найближчій сесії міськради» — уклав Філатов.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий