Мігранти розпочали штурм кордону Білорусі з Польщею, трапилася стрілянина. Фото, відео

Мігранти розпочали штурм кордону Білорусі з Польщею, трапилася стрілянина. Фото, відео

Вдень 15 листопада величезний натовп мігрантів здійснив спробу штурму КПП «Брузги» в Гродненському районі однойменної області Білорусі на кордоні з Польщею. Сотні людей силоміць почали проривати прикордонний паркан. З білоруської сторони там лунали постріли.
За повідомленнями місцевих Telegram-каналів, їхні прикордонники навіть «не заперечували, щоб паркан був зламаний». Тоді як польські правоохоронці стягнули до місця подій водомети (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).


Наголошується, що колона нелегальних біженців у супроводі білоруських силовиків вирушила зі стихійного табору в бік прикордонного переходу «Брузги». Через кордон їх не пропускали.

Мігранти на КПП "Брузги"

Натовп розтягнувся на кілометр. І поки деякі люди тільки покидали свої намети, ті, що були попереду, почали ламати огорожу з колючого дроту на польському кордоні.
Біженці штурмували КПП "Брузги"

Перед тим мігранти влаштували тисняву і зламали частину паркану на білоруській стороні.

Поліція Польщі виставила проти мігрантів водомети

Офіційний представник Держприкордонкомітету Республіки Білорусь Антон Бичковський заявив, мовляв, біженці «підкреслюють свої винятково мирні наміри та готові до розвитку будь-яких подій». За його словами, «сподіваючись на позитивний результат ситуації», вранці вони зібрали теплі речі, намети, спальні мішки, а вже до полудня самоорганізувалися у велику колону й почали рух у напрямку КПП.

Колона біженців

«На чолі колони – жінки з маленькими дітьми. Білоруські прикордонники продовжують забезпечувати порядок і безпеку як у самому стихійному таборі, так і під час руху колони біженців», – висловив упевненість Бичковський.

Сотні мігрантів на КПП "Брузги"
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий