Мілевському вистачило три хвилини, щоб відзначитись червоною карткою (відео)

Славетний український нападник Артем Мілевський «відзначився» у матчі за новий клуб «Конкордія». Він отримав пряму червону картку через три хвилини після появи на полі.

Артем вийшов на поле на 56 хвилині матчу і вже через три хвилини його видалили з поля. Зазначимо, що порушення важко назвати брутальним. 31-річний українець, певна річ, махав руками, але ж злого умислу в його вчинку не було.

Однак суддя проявив принциповість і видалив Мілевського з поля (удар по обличчю суперника дійсно був). На обличчі форварда були виключно сум та відчай. Він навіть не надто активно сперечався. Дійсно, здається, що хлопцю не щастить абсолютно в усіх справах.

Нагадаємо, що нещодавно Артем Мілевський у сотий раз в житті повідомив про плани повернутися до збірної України. Однак «Конкордія» вже четвертий клуб у кар’єрі українця після «Газіантепспору», «Хайдуку» та ФК «Спліту», де він намагається реабілітуватись.

«Конкордія» закінчила матч проти команди КСМС з рахунком 1:1 та продовжила своє перебування у зоні вильоту.