Главная / Новости / Экономика / Мінімальна зарплата: Розенко пояснив, скільки повинні отримувати українці

Мінімальна зарплата: Розенко пояснив, скільки повинні отримувати українці

В Україні сьогодні створені умови для підвищення мінімальних зарплат до рівня 6500-7000 грн.

Про це в ефірі ObozTV заявив колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи заплановане на 2020 рік підвищення мінімальної зарплати з 4173 до 4723 грн.

Загрузка...

«Мене різонула тема щодо підвищення мінімальної зарплати тільки до 4723 грн. Ця цифра, на мій погляд, абсолютно не є адекватною і не відображає ситуацію. Ця цифра писалася під те, що економіка зростає приблизно на 2,5-3%. Але сьогодні наш уряд передав новому уряду економіку з ростом 4,6%», – заявив Розенко.

Читайте также   Брат Єрмака продавав посаду за 5 млн? Лерос "злив" новий компромат

«Ми забезпечили більш енергійне зростання економіки, ніж передбачали. На мій погляд, це збільшення зростання економіки повинні відчути люди в підвищенні їх зарплат і пенсій. Цього не відбувається… На мій погляд, початок року можна спокійно почати з цифри не менше 6500 мінімальної зарплати і до кінця року її довести до цифри 7000 грн», – підкреслив він.

На думку колишнього віце-прем’єра, цифра 4723 грн, яку запропонував новий уряд, «не відповідає на питання, як влада буде захищати ринок праці України від його знекровлення, від втечі українців за кордон».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий