Можуть взяти кілька іракських біженців собі додому: Данілов відповів на пропозицію депутата Бундестагу. Відео

Можуть взяти кілька іракських біженців собі додому: Данілов відповів на пропозицію депутата Бундестагу. Відео

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов запропонував соціал-демократам у Німеччині взяти біженців до себе додому. Так він відповів на ініціативу парламентаря Нільса Шмідта щодо надання притулку мігрантам в Україні.
Про це секретар РНБО заявив під час брифінгу за підсумками засідання ради 10 листопада, що транслювався на Facebook-сторінці Офісу президента. Йдеться про міграційну кризу на кордоні між Польщею та Білоруссю, яку обговорювали учасники зустрічі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


«З якого переляку ми повинні їх брати до себе, якщо німці про них повинні дбати? Дуже дивно, коли німці нам починають розповідати, що нам із цього приводу робити», – обурився Данілов.

Він запропонував німецьким політикам узяти по кілька біженців до себе додому: по двоє, троє чи п’ятеро людей, а якщо буде мало місця, то можна розмістити їх у кабінетах у Бундестазі.Нагадаємо, депутат Бундестагу виступив з ініціативою залучити Україну до вирішення міграційної кризи, а саме – зробити нашу країну тимчасовим притулком для біженців. Політик вважає, що це допоможе розрядити напружену атмосферу.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий